KALOS, VELA LUKA – SREČANJE Z OLIVERJEM DRAGOJEVIĆEM

By 25. oktobra 2016Galerija

Na slavnostni večerji naše skupine nam je vodstvo Kalosa pripravilo prijetno presenečenje. Na njihovo prošnjo oziroma povabilo nas je obiskal naš priljubljeni pevec Oliver Dragojević, sicer domačin Vele Luke. Presenečenje je bilo popolno, navdušenju ob srečanju je botrovalo marsikati solzi sreče, rokovanja in objemanja ni bilo konca. Kot tudi ne pevčevega pisanja posvetil in avtogramov vsem, ki smo to želeli. Vodstvo Kalosa je za to srečanje pripravilo tudi bogat srečelov, Oliver Dragojević pa je izžrebal srečne nagrajence. Zapel nam je nekaj svojih vsem poznanih evergrinov, z njim smo peli in uživali prav vsi.

Dragi Oliver Dragojević, hvala za nepozabno srečanje in večer, ki smo ga preživeli skupaj. Upamo, da se v Kalosu vidimo še kdaj!

Hvala tudi vodstvu Kalosa za nepozabno pozornost in izvedbo celotnega programa za naše člane.

Božena Kos

25. oktober 2016